Mecitefendi Sakal SerumuMecitefendi Sakal Serumu

Mecitefendi Sakal Serumu

₺ 90.00

-------------------------------------------------

Sakal Serumu İçerisinde kıl köklerini destekleyici, besleyici, uzamasını sağlayacak vitamin, bitkisel yağ ve bitkisel ekstratlar (özler) bulundurmaktadır. Ürünü aldıktan sonra düzenli kullanım ile kıl köklerinde gelişim sağlanmaktadır. Ürünün içeriği tamamen bitkisel olduğu için düzenli ve istikrarlı bir kullanım sonunda sakal bölgenizdeki kıl kökleri kalınlaşmaya başlayacaktır. Ürün kutusu içerisinde bulunan sabun ile cildinizi kir ve cilt yağından temizleyerek kıl gözeneklerinin uygulanacak bitkilsel serumun daha faydalı nüfuz etmesi sağlanmaktadır.

-------------------------------------------------

Mecitefendi Sakal Serumu - Sabun Hediyeli

Mecitefendi laboratuvarlarında geliştirilen bu özel formülü serum ile sakallarınıza günlük gereken bakımı yapın, Erkeksi kokusu sayesinde kendinizi farklı hissedeceksiniz. 

Kullanımı: Zengin içerikli bu serum sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılabilir.

Uyarılar: Isı kaynaklarından ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Gözünüzü yakması halinde bol su ile yüzünüzü yıkayınız.

HARİCİ KULLANIM İÇİNDİR. GÖZLE TEMASINDAN SAKININIZ.

Serum İçerik:

Deionized Water, Pea Extract (Pisum Sativum Sprout) and Phenoxyethanol nad Sodium Benzoate and Water, Aloe Vera Barbedensis (Sarı Sabır), Betula Alba (Kayın Ağacı), Chamomilla Recutita (Papatya), Panicum Milliaceum (Sarı Darı), Equisetum Arvense (At Kuyruğu - Kırıkkilit), Salvia Officinalis (Adaçayı), Urtica Diocia (Isırgan), Camelia Sinesis (Yeşil Çay), Articum Lapa (Dulavrat Otu), Lawsonia Inermis (Kına), Humulus Lupulus (Şerbetçi Otu), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Niacin (Vitamin B3), Biotin (Vitamin H), Glycerine, Panthenol, Polysorbate 20, Sodium Benzoate, Fragrance.

Sabun İçerik:

Soap Base (Sabun Bazı), Fragence, Cl:47005.

Müşteri Değerlendirmeleri

Öne Çıkan Ürünler

  • Image
    Tüm ürünler.Göz atın.