Hakkımızda
               1950 tarihinden bu yana ticaretle uğraşan bir ailenin üçüncü kuşak bireyleriyiz. Anadolu’nun şirin ilçesi Avanos’ta başlayan faaliyetimiz e-ticaretin başlaması ve gelişmesi ile bizi bu günlere taşımıştır. Biri Ziraat Yüksek Mühendisi, diğeri Peyzaj Mimarı olan iki kardeşin başlattığı bu yeni ticari oluşum dededen ve babadan gelen Ticari Ahi Kültürü ile devam etmektedir. Dürüstlük, ticari ahlak ve sürdürülebilirlik en çok önemsediğimiz değerlerdir. Satış ve üretimini yaptığımız ürünlerin hijyenik ve sağlıklı olması bizi tercih ederek bu ürünleri satın alan kişilerin aldıkları ürünlerden en optimum faydayı en minimum bedelle almalarını (temin) sağlamak önceliğimizdir.

               Topluma faydalı olmak, bizim ürünlerimizle tanışan insanlarla devamlılığı olan bir birliktelik oluşturmak, genel toplum sağlığını olumlu yönde etkilemek, üretimini ve satışını yaptığımız ürün yelpazesini her geçen gün daha da arttırarak daha kaliteli ve inovatif bir şekle sokmak temel hedefimizdir. Çevreye duyarlı, halk sağlığını ve güvenliğini önemseyen bir bakış açısına sahibiz.

               Yasaların yüklediği görev ve yükümlülüklerin farkında ve tam bir uyum içerisinde hareket ediyoruz. Tedarik zincirinde hijyen, gıda güvenliği ve uluslararası standartlara uygun ürünler sunmaya azami özen gösteriyoruz. Kazancımızın helalliği ve ticari etik olmazsa olmaz firma prensibimizdir. Marka bilinirliğimizi arttırmak, güvenilir ve aranan bir marka olmak global ölçekte tercih edilmek orta ve uzun vadede en önemli hedefimizdir.