Dermaderm Argan Özlü Şampuan 300mlDermaderm Argan Özlü Şampuan 300ml

Dermaderm Argan Özlü Şampuan 300ml

₺ 65.00

Saçları Güçlendirir, Besler, Dolgunluk verir.

Dermaderm Argan Özlü Şampuan saçında döküme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için üretilmiştir. Yeniden yapılandırıcı şampuan içerisinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Şampuanın içerisinde bulunan bitki özleri ve vitaminler zayıflayan, yıpranmış saçlarınızı onarır ve canlılık kazandırır. her gün kullanılır, ıslak saça masaj yapılarak uygulanır ve saç derisinde 2 dakika bekletildikten sonra durulanır. Saçınız çok kirli ise ikinci sefer uygulanır. En verimli sonucu almak için Dermaderm Saç Dökülmesine Karşı Topicial Losyon ile beraber kullanılması önerilir.

Androgenetik Alopesi (AGA) kimyasal olarak testesteron hormonunun insan vücudunda bulunan 5-a-redüktaz enzimi (5aR) ile birleşrek dihidrotestesterona (DhT)dönüşmesi ile oluşur. DhT saç köklerinde birikerek saç köklerinin kan dolaşımını etkiler. DhT'nin saç köklerinde birikmesi sonucu saç beslenemez ve zayıflamaya başlar. Zayıflayan bölgedeki saçlar incelir ve hatta rengini kaybeder ve kaçınılmaz olarak dökülür. Dermaderm Argan Özlü Şampuan formülünde bulunan bitki özleri ve vitaminler sayesinde saç dökülmesine neden olan DhT birkiminin giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım: Saç iyice ıslatılır. Saç köpürmesine yetecek miktarda şampuan avuç içine alınır ve masaj yaparak saç ve saçlı deri köpürtülür. Saç derisinde 2 dakika bekletilir ve durulanır. Saç ve saç deriniz tamamen temizlenmemiş ise ikinci kez uygulanır ve durulanır.

Uyarılar: Gözle temas ettirmeyiniz, gözle temas oluşursa bol su ile durulayınız. Çocukların erişemeyeceği yerder saklayın. Haricen kullanır.

 

Şampuanda Bulunan Bitki Özleri ve Özellikleri

Foeniculum Vulgare (Rezene) Cildin yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olur.Argan Extract (Argan Oil Exract) Saçları güçlendirir ve onarır.Humulus Lupus (Şerbetçi Otu) Saç köklerini onarmaya yardımcı olur.Matricaria Recutita (Papatya) Tahrişlerin giderilmesine yardımcı olur.Melissa Officinalis (Melisa) Saç köklerini onarmaya yardımcı olur.Viscum Album (Ökse Otu) Saç güçlendiriciAchillea Millefolium (Civan Perçemi) Saç köklerini onarmaya yardımcı olur.

 

Müşteri Değerlendirmeleri

Öne Çıkan Ürünler

  • Image
    Tüm ürünler.Göz atın.