Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Bitkisel Losyon 250mlDermaderm Beyaz Saç Karşıtı Bitkisel Losyon 250ml

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Bitkisel Losyon 250ml

₺ 65.00

Dermaderm Beyaz Saç Karışıtı Bitkisel Losyon 250ml

Doğal Bitki Özlerinden Üretilmiştir.

Kimyasal Boya İçermez. 

Beyaz Saçların Giderilmesine,

Beyaz Saç Oluşumunun Önlenmesine,

Saçların Güçlenmesine Yardımcı Olur.

Dermaderm saçtaki doğal proteinle birlikte melanin üreterek saçın kendi doğal rengini kazanmasına yardımcı olur. Melanin bir pigment olduğundan azalması sonucu gri ve beyaz saçlar artar. Arzu ettiğiniz doğal saç renginize kavuşuncaya kadar yapacağınız günlük uygulama ile Dermadarm saçlarınızın koyulaşmasına ve kendi rengini kazanmasına yardımcı olur.

Dermaderm Beyaz Saç Karışıtı Bitkisel Şampuan saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmentin saç köküne yüklenmesine yardımcı olur. Dermaderm Şampuan ancak ve ancak Dermaderm Losyon ile beraber kullanıldığında etkisini gösterir. Dermaderm Şampuan içerisinde bulunan bitki özleri sayesinde saçlara derinlemesine nüfuz ederek saça rengini veren pigmentlerin yeniden aktif hale gelmesine yardımcı olur. %100 doğal bitki özleri ve vitaminler ihtiva eder.

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan içerisinde bulunan multivitaminler ve doğal bitki özleri sayesinde saç beyazlamasına neden olan ortamın ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan saç üzerinde yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğal bir dönüşüm sağlamasına yardımcı olur. Dermaderm Şampuan ancak ve ancak Dermaderm Losyon ile beraber kullanıldığında etkisini gösterir. Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar. Saç Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Şampuan ile yıkanır. Saç kirli ise ikinci kez yıkanır. Aktif bitki özlerinin saç köklerine nüfuz edebilmesi için köpüklü saç durulanmadan 2 dakika bekletilir ve daha sonra durulanır.

Gözle görünür sonuçlar elde etmek için Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon ile beraber 28 gün düzenli olarak kullanılması gerekmektedir, görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir.

Ürün Kullanma Talimatı

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Bitkisel Losyon

1- Ürünü kullanmadan önce çalkalayınız. Ürün uygulanacak saç kuru olmalıdır. Avuç içine bir miktar losyon alınır.

2- Beyazların giderilmesini arzu ettiğiniz bölgedeki saçlara uygulanır.

3- Saçlar tarakla taranır. Bu işlem her gün uygulanır. Saçlar istenilen rengi aldıktan sonra bu işlem haftada 3 kez tekrarlanarak saç rengi korunur. Arzu edilirse losyon saçlara her gün uygulanmaya devam edilir. (Losyonun sürekli kullanılmasında sakınca yoktur.),

Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Bitkisel Şampuan

1- Ürün banyo sırasında diğer şampuanlar gibi avuç içine bir miktar alınarak saça uygulanır ve köpürtülür. Köpük saçta 1 dakika bekletilir ve durulanır.

2- Aynı şekilde yukarda ki işlem ikinci kez tekrarlanır ve köpük bu kez saçta 2 dakika bekletilir. Daha sonra durulanır.

3- Şampuan uygulandıktan sonra saça daha başka şampuan veya krem uygulanmaz. Arzu edilirse saç kurutma makinası ile kurutulur.

En verimli sonucu almak için yapılması gerekenler

1- Üründen en etkili sonucu almak için Losyon ve Şampuan beraber kullanımalıdır. Losyonu her gün şampuanı iki güne bir uygulayabilirsiniz.

2- Losyon uygulandıktan sonra tüm gün saçta kalmalıdır. Losyon uygulandıktan sonra durulanmaz. Zira losyon saçta durulanmadan ne kadar uzun süre bırakılırsa o kadar etkili olur.

3- Losyon uygulanmış saç gün içerisinde ıslatılmaz, ıslatılarak taranmamalıdır zira saçın ıslatılarak taranması ürünün etkinliğini azaltır.

4- Losyon uygulanacak saç muhakkak kuru olmalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

1- Saçımdaki değişimi ne zaman görebilirim?

Ürün düzenli kullanıldığı taktirde 3 ile 4 hafta içerisinde saç üzerinde renk değişimi sağlar.

2- Ürün saçlarıma zarar verir mi?

Hayır kimyasal boyaların aksine içerisinde bulunan bitki özleri sayesinde saçlara zarar vermez.

3- Yüzmek ve sık duş almak ürünün verimini azaltır mı?

Evet, saçlar ıslandığından ötürü saçlardaki renk değişimi yavaşlar. Yaz aylarında Dermaderm Şampuan kullanımı arttırılıp, Losyonda akşamları uygulanırsa problem olmaz.

Müşteri Değerlendirmeleri

Öne Çıkan Ürünler

  • Image
    Tüm ürünler.Göz atın.